U21

! Voor deze leeftijd zoeken wij nog extra spelers !
contact & info: TVJO.vvzomergem@hotmail.com

info

Trainer: Benjamin Symons & Quintus Lebeuf

Afgevaardigde: gezocht! meer info: tvjo.vvzomergem@hotmail.com

TRAININGEN
– ma & woe van 19u30 tot 21u00

Wedstrijden

DatumUurThuisploegBezoekersScore
1-9-201719:30BASSEVELDE NIV.1SK.OOSTAKKER NIV.1  -  
1-9-201720:00ZOMERGEM NIV.2K.FC.SPARTA PETEGEM NIV.2  -  
2-9-201713:00POESELE NIV.1OOIDONCK LEERNE NIV.1  -  
2-9-201715:00OLSENE NIV.2KAPRIJKE-BENTILLE NIV.1  -  
2-9-201715:30BELLEM NIV.1DE PINTE NIV.2AMC
 
8-9-201720:00SK.OOSTAKKER NIV.1ZOMERGEM NIV.2  -  
9-9-201709:45LS.MERENDREE NIV.2POESELE NIV.1  -  
9-9-201713:30KLEIT NIV.2BELLEM NIV.1  -  
9-9-201714:00OOIDONCK LEERNE NIV.1OLSENE NIV.2  -  
9-9-201714:30KAPRIJKE-BENTILLE NIV.1BASSEVELDE NIV.1  -  
 
15-9-201719:30BASSEVELDE NIV.1OOIDONCK LEERNE NIV.1  -  
15-9-201720:00ZOMERGEM NIV.2KAPRIJKE-BENTILLE NIV.1  -  
16-9-201715:00OLSENE NIV.2LS.MERENDREE NIV.2  -  
16-9-201715:00DE PINTE NIV.2KLEIT NIV.2AMC
16-9-201715:30BELLEM NIV.1KNESSELARE NIV.2  -  
 
22-9-201720:00K.FC.SPARTA PETEGEM NIV.2BELLEM NIV.1  -  
23-9-201709:45LS.MERENDREE NIV.2BASSEVELDE NIV.1  -  
23-9-201713:00POESELE NIV.1OLSENE NIV.2  -  
23-9-201713:00KNESSELARE NIV.2DE PINTE NIV.2AMC
23-9-201714:00OOIDONCK LEERNE NIV.1ZOMERGEM NIV.2  -  
 
29-9-201719:30BASSEVELDE NIV.1POESELE NIV.1  -  
29-9-201720:00ZOMERGEM NIV.2LS.MERENDREE NIV.2  -  
30-9-201713:30KLEIT NIV.2KNESSELARE NIV.2  -  
30-9-201715:00DE PINTE NIV.2K.FC.SPARTA PETEGEM NIV.2AMC
30-9-201715:30BELLEM NIV.1SK.OOSTAKKER NIV.1  -  
 
6-10-201720:00SK.OOSTAKKER NIV.1DE PINTE NIV.2AMC
6-10-201720:00K.FC.SPARTA PETEGEM NIV.2KLEIT NIV.2  -  
7-10-201713:00POESELE NIV.1ZOMERGEM NIV.2  -  
7-10-201714:30KAPRIJKE-BENTILLE NIV.1BELLEM NIV.1  -  
7-10-201715:00OLSENE NIV.2BASSEVELDE NIV.1  -  
 
13-10-201720:00ZOMERGEM NIV.2OLSENE NIV.2  -  
14-10-201713:00KNESSELARE NIV.2K.FC.SPARTA PETEGEM NIV.2  -  
14-10-201713:30KLEIT NIV.2SK.OOSTAKKER NIV.1  -  
14-10-201715:00DE PINTE NIV.2KAPRIJKE-BENTILLE NIV.1AMC
14-10-201715:30BELLEM NIV.1OOIDONCK LEERNE NIV.1  -  
 
20-10-201719:30BASSEVELDE NIV.1ZOMERGEM NIV.2  -  
20-10-201720:00SK.OOSTAKKER NIV.1KNESSELARE NIV.2  -  
21-10-201709:45LS.MERENDREE NIV.2BELLEM NIV.1  -  
21-10-201714:00OOIDONCK LEERNE NIV.1DE PINTE NIV.2AMC
21-10-201714:30KAPRIJKE-BENTILLE NIV.1KLEIT NIV.2  -  
 
27-10-201720:00K.FC.SPARTA PETEGEM NIV.2SK.OOSTAKKER NIV.1  -  
28-10-201713:00KNESSELARE NIV.2KAPRIJKE-BENTILLE NIV.1  -  
28-10-201713:30KLEIT NIV.2OOIDONCK LEERNE NIV.1  -  
28-10-201715:00DE PINTE NIV.2LS.MERENDREE NIV.2AMC
28-10-201715:30BELLEM NIV.1POESELE NIV.1  -  
 
4-11-201709:45LS.MERENDREE NIV.2KLEIT NIV.2  -  
4-11-201713:00POESELE NIV.1DE PINTE NIV.2AMC
4-11-201714:00OOIDONCK LEERNE NIV.1KNESSELARE NIV.2  -  
4-11-201714:30KAPRIJKE-BENTILLE NIV.1K.FC.SPARTA PETEGEM NIV.2  -  
4-11-201715:00OLSENE NIV.2BELLEM NIV.1  -  
 
10-11-201720:00SK.OOSTAKKER NIV.1KAPRIJKE-BENTILLE NIV.1  -  
10-11-201720:00K.FC.SPARTA PETEGEM NIV.2OOIDONCK LEERNE NIV.1  -  
11-11-201713:00KNESSELARE NIV.2LS.MERENDREE NIV.2  -  
11-11-201713:30KLEIT NIV.2POESELE NIV.1  -  
11-11-201715:00DE PINTE NIV.2OLSENE NIV.2AMC
11-11-201715:30BELLEM NIV.1BASSEVELDE NIV.1  -  
 
17-11-201719:30BASSEVELDE NIV.1DE PINTE NIV.2AMC
17-11-201720:00ZOMERGEM NIV.2BELLEM NIV.1  -  
18-11-201709:45LS.MERENDREE NIV.2K.FC.SPARTA PETEGEM NIV.2  -  
18-11-201713:00POESELE NIV.1KNESSELARE NIV.2  -  
18-11-201714:00OOIDONCK LEERNE NIV.1SK.OOSTAKKER NIV.1  -  
18-11-201715:00OLSENE NIV.2KLEIT NIV.2  -  
 
24-11-201720:00SK.OOSTAKKER NIV.1LS.MERENDREE NIV.2  -  
24-11-201720:00K.FC.SPARTA PETEGEM NIV.2POESELE NIV.1  -  
25-11-201713:00KNESSELARE NIV.2OLSENE NIV.2  -  
25-11-201713:30KLEIT NIV.2BASSEVELDE NIV.1  -  
25-11-201714:30KAPRIJKE-BENTILLE NIV.1OOIDONCK LEERNE NIV.1  -  
25-11-201715:00DE PINTE NIV.2ZOMERGEM NIV.2AMC
 
1-12-201719:30BASSEVELDE NIV.1KNESSELARE NIV.2  -  
1-12-201720:00ZOMERGEM NIV.2KLEIT NIV.2  -  
2-12-201709:45LS.MERENDREE NIV.2KAPRIJKE-BENTILLE NIV.1  -  
2-12-201713:00POESELE NIV.1SK.OOSTAKKER NIV.1  -  
2-12-201715:00OLSENE NIV.2K.FC.SPARTA PETEGEM NIV.2  -  
 
8-12-201719:30BASSEVELDE NIV.1K.FC.SPARTA PETEGEM NIV.2  -  
8-12-201720:00ZOMERGEM NIV.2KNESSELARE NIV.2  -  
9-12-201709:45LS.MERENDREE NIV.2OOIDONCK LEERNE NIV.1  -  
9-12-201713:00POESELE NIV.1KAPRIJKE-BENTILLE NIV.1  -  
9-12-201715:00OLSENE NIV.2SK.OOSTAKKER NIV.1  -  
 
15-12-201720:00K.FC.SPARTA PETEGEM NIV.2ZOMERGEM NIV.2  -  
15-12-201720:00SK.OOSTAKKER NIV.1BASSEVELDE NIV.1  -