U10B

info

Trainer: Van Hecke Jan & Peeters Sarah

Afgevaardigde: Elien Van De Moortele

TRAINING
– vanaf 20aug elke maandag van 17u00 tot 18u15 & elke woensdag van 18u15 tot 19u30

Wedstrijden

DatumUurThuisploegBezoekersScore
2-9-201711:00BELLEM B NIV.1MARIA-AALTER NIV.1  -  
2-9-201711:30ZOMERGEM B NIV.1AALTER C NIV.1  -  
2-9-201713:00URSEL NIV.1ST.LAUREINS B NIV.1  -  
3-9-201711:00KLEIT B NIV.1DONK NIV.1  -  
 
9-9-201709:45ST.LAUREINS B NIV.1ZOMERGEM B NIV.1  -  
9-9-201710:00AALTER C NIV.1KLEIT B NIV.1  -  
9-9-201711:00BELLEM B NIV.1URSEL NIV.1  -  
9-9-201713:00MARIA-AALTER NIV.1DONK NIV.1  -  
 
16-9-201710:00DONK NIV.1AALTER C NIV.1  -  
16-9-201711:30ZOMERGEM B NIV.1BELLEM B NIV.1  -  
16-9-201713:00URSEL NIV.1MARIA-AALTER NIV.1  -  
17-9-201711:00KLEIT B NIV.1ST.LAUREINS B NIV.1  -  
 
23-9-201709:45ST.LAUREINS B NIV.1DONK NIV.1  -  
23-9-201711:00BELLEM B NIV.1KLEIT B NIV.1  -  
23-9-201713:00URSEL NIV.1ZOMERGEM B NIV.1  -  
23-9-201713:00MARIA-AALTER NIV.1AALTER C NIV.1  -  
 
30-9-201710:00AALTER C NIV.1ST.LAUREINS B NIV.1  -  
30-9-201710:00DONK NIV.1BELLEM B NIV.1  -  
30-9-201711:30ZOMERGEM B NIV.1MARIA-AALTER NIV.1  -  
1-10-201711:00KLEIT B NIV.1URSEL NIV.1  -  
 
7-10-201711:00BELLEM B NIV.1AALTER C NIV.1  -  
7-10-201711:30ZOMERGEM B NIV.1KLEIT B NIV.1  -  
7-10-201713:00MARIA-AALTER NIV.1ST.LAUREINS B NIV.1  -  
7-10-201713:00URSEL NIV.1DONK NIV.1  -  
 
14-10-201709:45ST.LAUREINS B NIV.1BELLEM B NIV.1  -  
14-10-201710:00DONK NIV.1ZOMERGEM B NIV.1  -  
14-10-201710:00AALTER C NIV.1URSEL NIV.1  -  
15-10-201711:00KLEIT B NIV.1MARIA-AALTER NIV.1  -  
 
21-10-201709:45ST.LAUREINS B NIV.1URSEL NIV.1  -  
21-10-201710:00DONK NIV.1KLEIT B NIV.1  -  
21-10-201710:00AALTER C NIV.1ZOMERGEM B NIV.1  -  
21-10-201713:00MARIA-AALTER NIV.1BELLEM B NIV.1  -  
 
28-10-201710:00DONK NIV.1MARIA-AALTER NIV.1  -  
28-10-201711:30ZOMERGEM B NIV.1ST.LAUREINS B NIV.1  -  
28-10-201713:00URSEL NIV.1BELLEM B NIV.1  -  
29-10-201711:00KLEIT B NIV.1AALTER C NIV.1  -  
 
4-11-201709:45ST.LAUREINS B NIV.1KLEIT B NIV.1  -  
4-11-201710:00AALTER C NIV.1DONK NIV.1  -  
4-11-201711:00BELLEM B NIV.1ZOMERGEM B NIV.1  -  
4-11-201713:00MARIA-AALTER NIV.1URSEL NIV.1  -  
 
11-11-201710:00AALTER C NIV.1MARIA-AALTER NIV.1  -  
11-11-201710:00DONK NIV.1ST.LAUREINS B NIV.1  -  
11-11-201711:30ZOMERGEM B NIV.1URSEL NIV.1  -  
12-11-201711:00KLEIT B NIV.1BELLEM B NIV.1  -  
 
18-11-201709:45ST.LAUREINS B NIV.1AALTER C NIV.1  -  
18-11-201711:00BELLEM B NIV.1DONK NIV.1  -  
18-11-201713:00URSEL NIV.1KLEIT B NIV.1  -  
18-11-201713:00MARIA-AALTER NIV.1ZOMERGEM B NIV.1  -  
 
25-11-201709:45ST.LAUREINS B NIV.1MARIA-AALTER NIV.1  -  
25-11-201710:00AALTER C NIV.1BELLEM B NIV.1  -  
25-11-201710:00DONK NIV.1URSEL NIV.1  -  
26-11-201711:00KLEIT B NIV.1ZOMERGEM B NIV.1  -  
 
2-12-201711:00BELLEM B NIV.1ST.LAUREINS B NIV.1  -  
2-12-201711:30ZOMERGEM B NIV.1DONK NIV.1  -  
2-12-201713:00URSEL NIV.1AALTER C NIV.1  -  
2-12-201713:00MARIA-AALTER NIV.1KLEIT B NIV.1  -