U11

info

Trainer:  Nathan D’hont & Peeters Sarah

Afgevaardigde: Elien Van De Moortele

TRAINING/oefenprogramma
– elke maandag & woensdag van 18u15 tot 19u30 (uren onder voorbehoud)

Wedstrijden

DatumUurThuisploegBezoekersScore
2-9-201711:00ST.LAUREINS A NIV.3SK.MALDEGEM B NIV.3  -  
2-9-201713:00AALTER B NIV.2BELLEM A NIV.2  -  
3-9-201709:30KLEIT A NIV.3ZOMERGEM A NIV.2  -  
3-9-201711:00KNESSELARE NIV.2EXC.MARIAKERKE A NIV.3  -  
 
9-9-201709:30ZOMERGEM A NIV.2KNESSELARE NIV.2  -  
9-9-201709:30BELLEM A NIV.2EXC.MARIAKERKE A NIV.3  -  
9-9-201710:00SK.MALDEGEM B NIV.3KLEIT A NIV.3  -  
9-9-201713:00AALTER B NIV.2ST.LAUREINS A NIV.3  -  
 
16-9-201710:45EXC.MARIAKERKE A NIV.3ZOMERGEM A NIV.2  -  
16-9-201711:00ST.LAUREINS A NIV.3BELLEM A NIV.2  -  
17-9-201709:30KLEIT A NIV.3AALTER B NIV.2  -  
17-9-201711:00KNESSELARE NIV.2SK.MALDEGEM B NIV.3  -  
 
23-9-201709:30BELLEM A NIV.2ZOMERGEM A NIV.2  -  
23-9-201710:00SK.MALDEGEM B NIV.3EXC.MARIAKERKE A NIV.3  -  
23-9-201711:00ST.LAUREINS A NIV.3KLEIT A NIV.3  -  
23-9-201713:00AALTER B NIV.2KNESSELARE NIV.2  -  
 
30-9-201709:30ZOMERGEM A NIV.2SK.MALDEGEM B NIV.3  -  
30-9-201710:45EXC.MARIAKERKE A NIV.3AALTER B NIV.2  -  
1-10-201709:30KLEIT A NIV.3BELLEM A NIV.2  -  
1-10-201711:00KNESSELARE NIV.2ST.LAUREINS A NIV.3  -  
 
7-10-201709:30BELLEM A NIV.2SK.MALDEGEM B NIV.3  -  
7-10-201711:00ST.LAUREINS A NIV.3EXC.MARIAKERKE A NIV.3  -  
7-10-201713:00AALTER B NIV.2ZOMERGEM A NIV.2  -  
8-10-201709:30KLEIT A NIV.3KNESSELARE NIV.2  -  
 
14-10-201709:30ZOMERGEM A NIV.2ST.LAUREINS A NIV.3  -  
14-10-201710:00SK.MALDEGEM B NIV.3AALTER B NIV.2  -  
14-10-201710:45EXC.MARIAKERKE A NIV.3KLEIT A NIV.3  -  
15-10-201711:00KNESSELARE NIV.2BELLEM A NIV.2  -  
 
21-10-201709:30ZOMERGEM A NIV.2KLEIT A NIV.3  -  
21-10-201709:30BELLEM A NIV.2AALTER B NIV.2  -  
21-10-201710:00SK.MALDEGEM B NIV.3ST.LAUREINS A NIV.3  -  
21-10-201710:45EXC.MARIAKERKE A NIV.3KNESSELARE NIV.2  -  
 
28-10-201710:45EXC.MARIAKERKE A NIV.3BELLEM A NIV.2  -  
28-10-201711:00ST.LAUREINS A NIV.3AALTER B NIV.2  -  
29-10-201709:30KLEIT A NIV.3SK.MALDEGEM B NIV.3  -  
29-10-201711:00KNESSELARE NIV.2ZOMERGEM A NIV.2  -  
 
4-11-201709:30BELLEM A NIV.2ST.LAUREINS A NIV.3  -  
4-11-201709:30ZOMERGEM A NIV.2EXC.MARIAKERKE A NIV.3  -  
4-11-201710:00SK.MALDEGEM B NIV.3KNESSELARE NIV.2  -  
4-11-201713:00AALTER B NIV.2KLEIT A NIV.3  -  
 
11-11-201709:30ZOMERGEM A NIV.2BELLEM A NIV.2  -  
11-11-201710:45EXC.MARIAKERKE A NIV.3SK.MALDEGEM B NIV.3  -  
12-11-201709:30KLEIT A NIV.3ST.LAUREINS A NIV.3  -  
12-11-201711:00KNESSELARE NIV.2AALTER B NIV.2  -  
 
18-11-201709:30BELLEM A NIV.2KLEIT A NIV.3  -  
18-11-201710:00SK.MALDEGEM B NIV.3ZOMERGEM A NIV.2  -  
18-11-201711:00ST.LAUREINS A NIV.3KNESSELARE NIV.2  -  
18-11-201713:00AALTER B NIV.2EXC.MARIAKERKE A NIV.3  -  
 
25-11-201709:30ZOMERGEM A NIV.2AALTER B NIV.2  -  
25-11-201710:00SK.MALDEGEM B NIV.3BELLEM A NIV.2  -  
25-11-201710:45EXC.MARIAKERKE A NIV.3ST.LAUREINS A NIV.3  -  
26-11-201711:00KNESSELARE NIV.2KLEIT A NIV.3  -  
 
2-12-201709:30BELLEM A NIV.2KNESSELARE NIV.2  -  
2-12-201711:00ST.LAUREINS A NIV.3ZOMERGEM A NIV.2  -  
2-12-201713:00AALTER B NIV.2SK.MALDEGEM B NIV.3  -  
3-12-201709:30KLEIT A NIV.3EXC.MARIAKERKE A NIV.3  -